Příprava na sezonu 2011

Příprava na sezonu 2011

Zbytek fotek naleznete v sekci FOTKY
Autopřepravník

Autopřepravník

Prodám autopřepravník zn. Alko 251S, r.v. 1997, celková hmotnost 1900kg, užitečná nosnost 1450kg, váha přívěsu 450kg. Nové pneu. Stk do 6.9.2012. Cena 38000kč. Při rychlém jednání sleva. Tel. 603582317  PRODÁNO !!!
  E1 1600  

 

Jasně zvítězil Jaroslav Fikota jr. na Hondě CRX před Petrem Krejzou, také na Hon dě CRX. Třetí skonči l na Š 110 R nováček v seriálu Vojtěch Macek. Jednotlivými rychlými časy se dokázali blýsknout i Tomáš Mészáros na kitové Felicii a Pavel Chlum na Felicii pick-up, bohužel nedokázali své výkony zopakovat v ostatních jízdách.

Závodní disky Braid

Závodní disky Braid

Prodám nové závodní disky, 4 ks,  zn. Braid Winrace A, rozteč 4 x 100, rozměr 7 x 13, et 8, barva stříbrná. cena 14000 Kč.

CENA : 14 000 Kč

  Předposlední podnik českého mistrovství ZAV se uskutečnil na Staré Živohošti. Skoro stovka závodníků se sjela do areálu hotelu Atlantida a přilehlého kempu, aby bojovali o krásné poháry a důležité body do celkové klasifikace. Čekal je zde trať dlouhá 2300 metrů se dvěma retardéry. Díky systému, kdy jezdce během dvou dnů čekalo sedm závodních jízd, jezdci ani jejich mechanici neměli ani moc času si uvědomit v jakém příjemném prostředí se depo a zázemí nachází. Dokonce je zde i přístav pro jachty, trošku jako v Monte Carlu.

V sekci fotky přidáno foto ze Staré Živohoště 2010

V sekci fotky přidáno foto ze Staré Živohoště 2010


 K devátému závodu Českého mistrovství ZAV se jeho účastníci sjeli do Vrchlabí. Zdejší trať dlouhá 3800 metrů je velmi rychlá a pořadatelům dá vždy hodně práce zabezpečit ji tak, aby havárie, které zde nejsou ojedinělou událostí, neskončily špatně pro jezdce a ani pro diváky.  Díky svědomité přípravě a profesionálnímu zabezpečení neskončila žádná kolize zraněním jezdce, nebo ohrožením diváků. Asi nejtěžší chvilku prožil ve Vrchlabí kladenský pilot historického BMW Jirka Šarocha, který po předčasném opuštění trati se třemi kotouly dostal hluboko pod úroveň silnice. Díky kvalitnímu bezpečnostnímu rámu a pevně utaženým pásům vylezl z notně obouchaného bavoráka bez škrábnutí. Chvílemi přece jen bylo vidět ve tváři věčně usměvavého jezdce, jak je mu auta líto, ale hned začal spřádat plány na jeho resuscitaci a žluté BMW bude jistě zase svému majiteli v plné kráse dělat radost a nejen jemu, ale i divákům.

V sekci fotky přidáno foto z Vrchlabí Benecko 2010

V sekci fotky přidáno foto z Vrchlabí Benecko 2010

TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one