Přidány fotky z Berouna

E1 1400

Velký favorit třídy Miroslav Černý pro závadu v elektroinstalaci nenastoupil do druhé jízdy. Vyhrál další z favoritů Radim Mach na Suzuki Swift i přes problém, kdy mu 200 metrů před cílem přestal motor dávat plný výkon.  Na další Suzuce Swift skončil druhý Vlastimil Suk jr. I na třetím místě skončila Suzuki Swift, tentokrát s Martinem Maderákem za volantem. Až čtvrté místo patřilo nejlepší škodovce pilotované Tomášem Mészárosem.

Přidány fotky z Vrchlabí

Přidány nové fotky ze závodů v Jirkově (Triola cup)

Přidány nové fotky ze závodů v Prachaticích 2011

V sekci fotky přidáno foto z Mostu (26. 3. 2011)

E1 1400

Třída přišla o velkého favorita už před startem, kdy Radima Macha zradil motor, Most asi nebude patřit mezi jeho oblíbené tratě, kam by se rád vracel. Další Suzuka, tentokrát Martina Maderáka, zkolabovala po krásném druhém čase v první jízdě. Stálé účastníky seriálu překvapil velmi rychlými časy loňský spoluvítěz Trioly Miroslav Černý, na jehož Škodu 130 nikdo neměl. V prvním závodě obsadil druhé místo Jiří Krob na Peugeotu 205, který svůj vůz spolu s otcem dodělával snad ještě cestou do Mostu. Třetí skončil mladičký Lukáš Kubíček na Favoritu Pick-up a nechal za sebou ještě čtrnáct soupeřů. Ve druhém závodě druhý skončil Tomáš Mészáros s kitovou Felicií, který v prvním závodě asi nebyl ve své kůži, jakoby to ani nebyl on. Třetím místem jen potvrdil svou výkonnost junior Lukáš Kubíček.

Firma Alupra s.r.o. vznikla v roce 1991 a od té doby se zabývá výrobou a montáží předokenních rolet, garážových a průmyslových vrat všech typů, rolovacích mříží,vjezdových bran a dalších parkovacích systémů.