Smoky Fun


Smoky Fun BBQ Smoker

Firma Steeltrend s.r.o. je výrobcem a prodejcem zahradních grilů a krbů. Sortiment tvoří cca 25 typů. Jedná se o tzv. mobilní zahradní kuchyně.
Grily Smoky Fun vyrábíme v různých typech a velikostech, takže je lze použít jak na balkonech, terasách a zahradách, tak i pro profesionální využití (restaurace, catering, apod.)
S těmito grily můžete grilovat přímo či nepřímo, udit, péct, vařit, nebo grilovat ve stylu tzv. barbecue. Grily jsou určeny převážně pro grilování dřevem (dřevěné uhlí lze také použít – při přímém grilování). Volbou druhu dřeva můžeme ovlivnit chuť připravovaných pokrmů, při uzení je nejlepší použít např. švestkové dřevo, při grilování ovocné dřevo (maso se provoní).


www.steeltrend.net

Princip fungování grilu Smoky Fun

Obsluha grilu SMOKY FUN je velmi jednoduchá. Princip je podobný jako u kamen. Ve spalovací komoře, která je umístěna vedle grilovací komory, se vytvoří žár. Kouř a horký vzduch proudí do grilovací komory a je-li třeba dále do udírny a poté ven komínem.

Pomocí klapky pro regulaci přívodu vzduchu, uzávěru na spalovací komoře, regulační klapce na komínu a teploměru můžete kontrolovat správnou teplotu, respektive ji regulovat.Přehledný teploměr pro kontrolu provozní teploty s dalšími funkcemi patří ke standardnímu vybavení grilu SMOKY FU
23.07.2011 21:19:28
jakubmeszaros
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one